top of page
Depositphotos_114899988_xl-2015.gif
המרכז הישראלי לטיפול בכאב ממקור רגשי
מנהל מקצועי: ד"ר ניר ברוש

המרכז TMS Center הוא יוזמה שמטרתה קידום בריאות הציבור בעזרת הנגשת שיטות וכלים פשוטים ליישום עצמי, והכשרות מקצועיות של מטפלים ברפואה המשלימה, רופאים ואנשי צוות פרא-רפואי (אחים/יות, פיזיותרפיסטים, תזונאים), פסיכולוגים ומטפלים רגשיים, וכן מטפלים בגישות שמשלבות גוף ונפש ככירופרקטורים ואוסטיאופתים.


בהתאם לצורך הנוכחי שירותי ההוראה וההדרכה של המרכז ניתנים און-ליין, מתוך הרצון והכוונה להנגיש את הידע ולהפוך אותו לנחלת רבים. 

החזון שלנו

אנו מאמינים בלב שלם שרבות מן הבעיות הנפוצות של ימינו נובעות ממתחים, מסטרס ומרגשות לא מודעים, ושבעזרת הידע וההדרכה הנכונים רבים הסובלים מבעיות אלו יכולים למצוא מזור לבעייתם.

החזון שלנו ב- TMS Center הוא להנגיש ידע מדעי עדכני וכלים מעשיים לטובת ריפוי בעיות בריאות נפוצות רבות, בדרך פשוטה וקלה ליישום.

אנו מכירים בתהום הפעורה בין עולם הרפואה העוסק במבנה ובתפקוד הגוף, לבין עולם הבנת הנפש והפסיכולוגיה, ובצורך והחשיבות של איחוי השסע הזה בין הגוף לנפש בעולם הריפוי.

איחוי קרע זה יכול לאפשר שיפור ודיוק של תהליכי הריפוי של בעיות רבות הנובעות מהקשר בין הרגש לגוף ובין הגוף לנפש.

אנו רואים לנגד עינינו חזון של חברה שבה רבים מכירים את הידע על קשרי הגוף והנפש, מבינים את האחדות הטבעית והמולדת הקיימת בין הגוף לנפש, ומצויידים במגוון רחב של טכניקות וכלים ליישום עצמי ליצירת איזון אופטימלי, תחושת חיוניות מוגברת, ונהנים בהתאם לכך מבריאות שלמה ומלאה.

המשימה שלנו

ב-TMS Center אנו שואפים לשלב ידע מעמיק וניסיון מקצועי רב-שנים, עם התבססות על מחקרים פורצי דרך ועדכניים, ולהפוך את הידע לנגיש וזמין ליישום עבור רבים הזקוקים לו.

המשימה שלנו היא להנגיש ידע משמעותי לריפוי כאבים ובעיות בריאות נוספות, לאנשי צוות רפואי, פרא-רפואי, פסיכולוגים ומטפלים רגשיים וכן למטפלים בתחום הרפואה המשלימה והאינטגרטיבית, וכן, ובמיוחד לציבור הרחב. 


אנו מתמקדים בידע מעשי שניתן ללמוד באופן ישיר ופשוט ולהיעזר בו ביומיום, ללא צורך בתרופות או פרוצדורות רפואיות מורכבות. 


ידוע כיום בעולם המחקר הרפואי שלמתחים ולרגשות שלנו יש קשר ישיר ומהותי על גופנו, ולמעשה הגוף והנפש מהווים יחידה אחת עם קשרי גומלין הדוקים והשפעות הדדיות. בהרבה מובנים ניתן לומר שהגוף והנפש מהווים תמונת מראה האחד של השני ומשקפים זה את זה. 


ב-TMS Center שמנו לנגד עינינו את המטרה ללמד ולהדריך, כיצד כל אחד ואחת יכולים להיעזר בידע זה על מנת לחוות חיים בריאים ושלמים יותר ומלאי איזון גופני ונפשי. על מנת להגשים מטרה זו אנו מפתחים מסגרות לימוד הן לאנשי מקצוע והן לציבור הרחב, במטרה להיטיב ולעזור לרבים להשיב את בריאותם השלמה. 


הלומדים במרכז והמשתתפים בהכשרות השונות ימצאו כאן בית חם, ומקום שבו יוכלו לרכוש ידע משמעותי להקלה ולריפוי מצבים אלה, ועוד. בעזרת ידע מדעי עדכני, הבנת קשרי הגוף והנפש, ורכישת כלים פרקטיים ליישום יומיומי, אנו מאמינים שניתן להקל על רבות מבעיות הבריאות הללו ובמקרים רבים אף לרפא אותן כליל. 


צוות המרכז מורכב מאנשי מקצוע מנוסים, מקצועיים ואכפתיים, ואנו עומדים לרשותכם במענה לכל שאלה ובקשה. 

הקורס היחידי בישראל להכשרת מטפלים בשיטת TMS
דרך חדשה לטפל בכאב שלא עובר

המשתתפים בקורס הכשרת מטפלי TMS יילמדו כיצד לעזור למטופלים הסובלים מכאב כרוני להשיג ריפוי ארוך-טווח ולהנות מחזרה לחיים רגילים ומלאי פעילות. על ידי למידה מעמיקה על מנגנוני הכאב כפי שהם נוצרים במוח ובמערכת העצבים, ולימוד טכניקות חדשניות ומבוססות מחקר לריפוי הכאב, יוכלו המשתתפים להציע פתרון ממשי למטופליהם.

 

בקורס נלמד על הקשר ההדוק בין רגשות לכאבים, וכיצד עבודה עצמית נכונה עם הרגשות הקשורים בכאב יכולה לשחרר באופן ממשי מסימפטומים. נלמד כיצד עצות לא מדויקות שמטופלים מקבלים יכולות להגביל בפועל את יכולת הריפוי שלהם, ונראה כיצד נכון  להדריך מטופלים דרך שלבי הריפוי השונים של הכאב הכרוני. נלמד מהם 5 שלבי הריפוי מהכאב הכרוני, וכיצד להכווין את תהליכי הריפוי דרך שלבים אלה בהצלחה מרובה.


בעזרת לימוד ידע מדעי מתקדם, שיתוף בניסיון קליני רב שנים, ודוגמאות ממקרים אמיתיים של ריפוי הכאב יוכלו המשתתפים לקבל מפת דרכים מפורטת שתעזור להם להשיג עבור מטופליהם תוצאות מצוינות בריפוי הכאב. 

תאריך פתיחת הקורס הקרוב: 29/07/2024

Depositphotos_76365585_l-2015_edited.jpg

רוצה ללמוד את שיטת TMS לטיפול בכאב ממקור רגשי 

ולהעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלך לטיפול בכאב?

אנחנו מציעים שיחת ייעוץ חינם לבחינת ההתאמה לקורס עפ"י המסלול המקצועי שלך.

 

רוצה לקבוע שיחה?
אפשר להתקשר אלינו לטלפון 073-7576645

או למלא את הפרטים בטופס ונחזור אלייך בהקדם.

bottom of page